?

Log in

No account? Create an account

Запасы разведанных запасов

В кунсткамере всё не как у людей


типа пионер
Лёсик jyrnalist
Previous Entry Share Flag Next Entry
тут исцеляются люди: киселева балка
видео "Див Луганщини" скачать можно ТУТУнікальне та сакральне місце на Луганщині Киселева балка по праву відстояла місце у півфіналі проекту «Дива Луганщини»

Мов підтримуючи єдине природне диво у цьому проекті, люди звідусіль потяглись до священної землі. Сабіна Бондар знову відчула незрівнянність та святість цього нерукотворного дива. Киселева балка - лот номер шість продовжує боротьбу за звання головного дива Луганщини.

Слава про унікальне місце Киселеву балку розповсюджується з кожним днем. Люди приїжджають на цю святу землю, аби доторкнутись до божественної чистоти скинути гріхи, омиваючи їх покаянням, молитвами та цілющими водами.

Кожен день в Киселевій балці починається з богослужіння. Молитва – це маленька частка того, чим можуть віддячити люди за чудодійні зцілення на цій землі. Про Киселеву балку було відомо ще у дореволюційні часи. Всі документи збереглися в архівах. Тут і свідоцтво про богоявлення, і наказ знищити всіх тих, хто вірив у зцілення в Киселевій балці і, навіть, сучасні фотокартки, де ікона освітлилась сяйвом на Великдень. За переказами, у 1924 багато священників віддали життя за віру в це місце. Кажуть, тому й вода тут трішки солона та кисла, мов змішана з кров’ю загиблих.

Головне - віра, а не джерело води, не втомлюється повторювати отець Михайло. За більш ніж 80 років тут зцілилось багато людей. В Киселевій балці, навіть, завели своєрідний журнал див. Шість років тому, згадує настоятель храму, цього хлопчиська привезли до цілющих джерел. Лікарі наполягали на видаленні нірки. Після омовіння хлопчик одужав і до сьогодні жодного разу не захворів. Отець Михайло впевнений, що з вірою тут зцілиться кожен і духовно і тілесно.

Святі та унікальні місця люди завжди шукали по всій землі. Аби знайти гармонію та бездоганність. На Луганщині таким місцем є Киселева балка. Приїжджають сюди звідусіль. Від ближнього до дальнього зарубіжжя. Привозять з собою надію на зцілення та їдуть звідси з почуттям свободи і очищення. Кажуть, що Киселева балка, мов жива, навіть, співає. Хто приїжджає сюди, не може не відчути цей унікальний спів.

Десять років тому біля святих джерел Киселевої балки почали будівництво храму на честь Благовіщеня Пресвятої Богородиці. Прихожани вірять, що з часом тут буде й монастир. Поки ж купола храму освящають дорогу людям, які їдуть сюди з вірою. Цілющі джерела, мов безкінечний час, стікають в купівлі, а сама Киселева балка квітне, зеленіє та співає на різні голоси.


Автор: Сабіна Бондар