?

Log in

No account? Create an account

Запасы разведанных запасов

В кунсткамере всё не как у людей


типа пионер
Лёсик jyrnalist
Previous Entry Share Flag Next Entry
Миус-фронт. продолжение


Скачать Дыва Луганщины

В першому етапі конкурсу краснолучани відстояли своє диво - Меморіальний комплекс бойової слави на річці Міус
Мов підтвердження про власну небайдужість до його долі, люди масово приїхали святкувати день перемоги саме в це місце. Втім, велика кількість відвідувачів тут була завжди. Місце захисту від фашистів, а згодом і їхнього вигнання з рідної землі не може залишити байдужими і тих, хто знає про Велику Вітчизняну війну з розповідей та книг. Отже, лот номер 5 – меморіальний комплекс на річці Міус –учасник півфіналу проекту «Дива Луганщини».

Кожного року на 9-те травня до меморіального комплексу «Міус-фронт» приїжджає близько тридцяти тисяч красно лучан та гостей міста. І для багатьох – це не просто громадський обов’язок, а сімейна традиція.

Саме цього дня тут панує стільки посмішок, квітів і привітань! Свято миру та перемоги не зрівняється ні з яким іншим. Це подія минулого, теперішнього і майбутнього. Школярі Красного Луча поки урочисто тримають прапори, а вже незабаром зустрічатимуть тут випускний світанок.

Олена Самофалова, учасниця акції «Дива Луганщини»: «Когда я узнала, что проходит такая акция на телевиденье, на телеканале ЛОТ, то я не могла остаться в стороне. Обзвонила всех своих знакомых, родственников, сказала, куда послать смс, на какой сайт заходить и голосовать».

На цій височині радянські солдати стримували наступ ворога далі по Луганській області. Тепер чи не кожен відвідувач вважає за честь пройтися сходами до пам’ятника мужності нашим захисникам. Багато жителів міста пам’ятають, як ще дітьми приїздили сюди з батьками, тепер привозять власних дітей.

Михайло Голубович, народний артист України: «Очень важно, чтобы дети воспитывались на тех примерах мужества, патриотизма, потому что дети, нельзя сказать, что раньше были другие, сейчас – не такие – это неправда, это – неверно. В них заложено, в каждом ребёнке заложено половину всего, как говорится, по-немногу, и что он развивать будет доброе или злое – это уже другой вопрос. Потому такие комплексы, как мемориал, который находится в Красном Луче, он просто необходим».

Це чи не єдине місце зустрічі у місті ветеранів Великої вітчизняної війни. Серед краснолучан десять удостоєні звання героїв Радянського Союзу. На сьогодні залишилось чотириста сорок чотири учасників бойових дій. Володимир Якович воював на Прибалтійському фронті, але міуські простори для нього також рідні.

Володимир Бобарикін, ветеран ВВВ: «Ко мне приехала на праздники дочь, которая родилась здесь, в Красном Луче. Сейчас живёт в городе Москва. Внуки повзрослели и мать решила показать им «Миус-фронт», нашу, как говорится, легендарную землю».

Дев’ятого травня відкриваються парадні та запасні двері Музею бойової слави, щоб більше відвідувачів змогло побачити документальні свідчення війни. Екскурсоводи не встигають закінчити одну екскурсію, як вже на черзі інша. Фонди музею поповнюється. Ось ці листи потрапили сюди від доньки Олександра Ткаченка. У боях він дійшов до Рави Руської і власні спостереження війни залишив у шістдесяти листах. Скоро їх закінчать досліджувати і відвідувачі музею дізнаються ще одну історію з часів Великої вітчизняної війни. І поки триватиме традиція вклонитися місцю подвигу солдатів, доти не втратиться пам'ять про наших захисників, наших дідів та прадідів.

фигассе эхо какое на закадровом

дед в кепке USA California улыбнул)

в плане эхо?

в плане звук - как в туалете кафельном

хз. могёт быть глюк записи или глюк пересчета формата файла