Лёсик (jyrnalist) wrote,
Лёсик
jyrnalist

Миус-фронт. продолжениеСкачать Дыва Луганщины

В першому етапі конкурсу краснолучани відстояли своє диво - Меморіальний комплекс бойової слави на річці Міус
Мов підтвердження про власну небайдужість до його долі, люди масово приїхали святкувати день перемоги саме в це місце. Втім, велика кількість відвідувачів тут була завжди. Місце захисту від фашистів, а згодом і їхнього вигнання з рідної землі не може залишити байдужими і тих, хто знає про Велику Вітчизняну війну з розповідей та книг. Отже, лот номер 5 – меморіальний комплекс на річці Міус –учасник півфіналу проекту «Дива Луганщини».

Кожного року на 9-те травня до меморіального комплексу «Міус-фронт» приїжджає близько тридцяти тисяч красно лучан та гостей міста. І для багатьох – це не просто громадський обов’язок, а сімейна традиція.

Саме цього дня тут панує стільки посмішок, квітів і привітань! Свято миру та перемоги не зрівняється ні з яким іншим. Це подія минулого, теперішнього і майбутнього. Школярі Красного Луча поки урочисто тримають прапори, а вже незабаром зустрічатимуть тут випускний світанок.

Олена Самофалова, учасниця акції «Дива Луганщини»: «Когда я узнала, что проходит такая акция на телевиденье, на телеканале ЛОТ, то я не могла остаться в стороне. Обзвонила всех своих знакомых, родственников, сказала, куда послать смс, на какой сайт заходить и голосовать».

На цій височині радянські солдати стримували наступ ворога далі по Луганській області. Тепер чи не кожен відвідувач вважає за честь пройтися сходами до пам’ятника мужності нашим захисникам. Багато жителів міста пам’ятають, як ще дітьми приїздили сюди з батьками, тепер привозять власних дітей.

Михайло Голубович, народний артист України: «Очень важно, чтобы дети воспитывались на тех примерах мужества, патриотизма, потому что дети, нельзя сказать, что раньше были другие, сейчас – не такие – это неправда, это – неверно. В них заложено, в каждом ребёнке заложено половину всего, как говорится, по-немногу, и что он развивать будет доброе или злое – это уже другой вопрос. Потому такие комплексы, как мемориал, который находится в Красном Луче, он просто необходим».

Це чи не єдине місце зустрічі у місті ветеранів Великої вітчизняної війни. Серед краснолучан десять удостоєні звання героїв Радянського Союзу. На сьогодні залишилось чотириста сорок чотири учасників бойових дій. Володимир Якович воював на Прибалтійському фронті, але міуські простори для нього також рідні.

Володимир Бобарикін, ветеран ВВВ: «Ко мне приехала на праздники дочь, которая родилась здесь, в Красном Луче. Сейчас живёт в городе Москва. Внуки повзрослели и мать решила показать им «Миус-фронт», нашу, как говорится, легендарную землю».

Дев’ятого травня відкриваються парадні та запасні двері Музею бойової слави, щоб більше відвідувачів змогло побачити документальні свідчення війни. Екскурсоводи не встигають закінчити одну екскурсію, як вже на черзі інша. Фонди музею поповнюється. Ось ці листи потрапили сюди від доньки Олександра Ткаченка. У боях він дійшов до Рави Руської і власні спостереження війни залишив у шістдесяти листах. Скоро їх закінчать досліджувати і відвідувачі музею дізнаються ще одну історію з часів Великої вітчизняної війни. І поки триватиме традиція вклонитися місцю подвигу солдатів, доти не втратиться пам'ять про наших захисників, наших дідів та прадідів.
Tags: Луганское чудо, видео
Subscribe

 • Поплакала и стоп!

  Какой ужас! Украинская ДРГ в сердце самой народной Луганской республики. Пригрели, что называется, змеюку. А она прокралась в сплоченные ряды…

 • Ветеран распила бюджета

  Вот уж не знаю: #зрада или #перемога... Так полностью и не понял, что стало причиной рукоприкладства... точнее головоприкладства. Но вот этот…

 • Факельное шествие в Киеве

  Ну что, россияне! Как вчера отметили день рождения Бандеры? А ведь 108 лет! В связи с тем, что активизировались боты и тролли, - повешу тут немного…

promo jyrnalist august 9, 2013 11:55 4
Buy for 100 tokens
Всю ночь снилось, что народный депутат Украины, а по совместительству почетный гражданин Луганщины Александр Сергеевич Ефремов - резидент Камеди клаба. И рассказывал политик в стиле Павла Воли жутко смешную историю про один из центров связи, созданный только для того, чтобы координировать работу…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments