Лёсик (jyrnalist) wrote,
Лёсик
jyrnalist

Автор: Олексій Фалін
Оператор: Петро Ковальов, ІВАН Савченко, прес-служба МНС
ДВК:
ВМЗ
Кор.: Сьогодні о тринадцятій п’ятнадцять пролунав жахливий вибух у центрі Луганська. Один із закладів швидкого харчування „Суп-хауз” був майже повністю зруйнований.
(Синхрон)
С/Т Працівниця “Суп-хауз”
В этот момент я как раз вышла в вагончик, у нас вагончик и как раз взорвалось. Я даже не знаю, что там произошло. Может меняли газ баллоны, а может что-то такое случилось, я даже не знаю

С/Тдмитро, свідок

Кор.: За словами очевидців, на момент вибуху у кафе перебувало п’ятнадцять – двадцять чоловік. До місця трагедії одразу прибули міненесники та швидка допомога, втім, їм залишилось лише ліквідувати наслідки інциденту. Однак, людські життя не повернеш: двоє працівників „Суп-хаузу” загинули. Ще одинадцять відвідувачів кафе були госпіталізовані до опікового центру, з них одна дитина віком до десяти років. Всім їм потрібне термінове переливання крові.
(Синхрон)
С/Т Олексій Колібабчук, заступник начальника ГУ МНС України у Луганській області
Предварительная причина – взрыв баллонов со сжатым газом. Какая-то проверка правил пожарной безопасности когда была в этом заведении? Эти данные выясняются. На данный момент это все что я могу сообщить.
Кор.: Зараз, із представників МНС та прокуратури створена комісія з розслідування причин вибуху. Однак, невідомо, чи взагалі, законно була розміщення цього „Суп-хаузу” між бібліотекою імені Горького та готелем “Лугань”.
(Синхрон)
С/Т Надія Чернова, секретар Луганської міської ради
Я не могу сказать кто выдавал лицензию, но земля городская и выдавал гор.совет. весь вопрос в том, когда и в каком году.

Кор.: Вчора, другого грудня, виповнився рік, як вибухнув житловий будинок у центрі Луганська. Тоді загинуло вісім чоловік і сімнадцять отримали поранення.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments