Лёсик (jyrnalist) wrote,
Лёсик
jyrnalist

ВМЕСТО отчета - Олимпийский кубок ЧГКВихідними українські інтелектуали змагались у Луганську за звання найрозумніших

Обласний центр приймав сьомий Олімпійський кубок з «Що? Де? Коли?». Двадцять шість команд з різних областей держави приїхали до Луганська, щоб випробувати свої сили. Два дні у «Зеленій рощі» тривали інтелектуальні бої.

Напруження мозків, хвилина обговорення, народження правильної чи помилкової відповіді. Олімпійський кубок з «Що? Де? Коли?» відноситься до спортивного різновиду інтелектуальних ігор – всі команди-учасниці відповідають на однакове запитання, а відповіді здають на картках. До того ж, особливість Олімпійського кубку полягає у тому, що кожна команда в кожному окремому турі змагається не з усіма разом, а з конкретним суперником. Однак, переможені не вибувають з гри, а борються за нижчі місця. І так шість турів по дванадцять запитань.

Андрій Дихтяренко, президент Луганського обласного клубу знавців «Ерудит»: «В общем-то наш регион не в первый раз проводит Олимпийский кубок. В 2007 году подобное же соревнование проходило в Алчевске. Тоже проводил – организовывал Луганский областной клуб знатоков «Эрудит». Мы подали заявку, Лига Украинских Клубов приняла эту заявку. Мы заявляем о себе как один из самых сильных регионов. Например, в этом Олимпийском кубке играют около 9 команд из Луганской области. Это тоже достаточно хорошее подтверждение статуса. Это хорошая школа для наших команд».

В залі, де проводилась гра, зібрались як вже досвідчені команди, так і новачки. А серед учасників можна побачити і доволі відомі постаті, наприклад ведучого «Трьошки до получки» однієї з луганських радіостанцій.

Федір Дрепін, гравець команди «Різні люди», Луганськ: «Мы собрали новую команду в этом сезоне. И пока пробуем свои силы. Т.е. это для нас первая тренировка. Очень хорошо, что она проходит именно здесь. Именитые команды, сильные хорошие соперники. Можно сравнить свои результаты с результатами других команд. Ну и понять на что мы способны в будущем».

Переможцями Олімпійського кубку стали діючі чемпіони з «Що? Де? Коли?» – «Примати» з Дніпропетровська. Цій команді вже понад п'ятнадцять років і серед їхніх досягнень цьогорічний Олімпійський кубок вже не перший.

Дмитро Піскун, капітан команди «Примати», Дніпропетровськ: «Ребята у нас очень хорошо играли. Все включались в самый нужный момент. Каждый внес свою лепту. Мы уже один раз выигрывали олимпийский кубок. По-моему самый первый. И плюс у нас было серебряное место. Т.е. с Олимпийскими кубками нам везет».

На жаль, цього року луганські знавці до п’ятірки кращих не потрапили.

а тут сюжет про юбилей ЧГК: http://jyrnalist.livejournal.com/25373.html
Tags: ЧГК, видео, знатоки, луганск
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments